banner
banner

لیست مشارکت های VeChain

VeChain بستری است که برای تقویت مدیریت فرآیندهای زنجیره تامین ایجاد شده است. این خرده فروشان و مصرف کنندگان را قادر می سازد تشخیص دهند که کالاهایی که خریداری می کنند از نظر کیفی و معتبر هستند. این سرویس با تعداد قابل توجهی از شرکت ها و مشاغل که از راه حل بلاکچین آن استفاده می کنند مشارکت ایجاد کرده است. در زیر مشارکت های Vechain و اطلاعات مهم در مورد هر شرکت را شرح خواهیم داد.

لیست مشارکت های VeChain

کونه & ناگل

صنعت: زنجیره تأمین و لجستیک

درآمد: 22.4 میلیارد دلار

با همکاری: سپتامبر 2016

کونه & ناگل بزرگترین حمل و نقل جهانی است که از نظر درآمد تقریباً 15٪ تجارت حمل و نقل هوایی و دریایی جهان را به عهده دارد. K + H دارای 1336 دفتر در 109 شرکت است که بیش از 75000 نفر کارمند در آن توزیع شده است.

کونه & Nagel China از فناوری blockchain VeChain برای هوشمند سازی بسته ها و دارایی ها و اجازه دادن به مشتریان برای ردیابی بسته های خود به روش شفاف استفاده کرد..

کالاهای مستقیم وارداتی (D.I.G)

صنعت: وارد کننده شراب

با همکاری: 07-05-2017

حفر کردن وارد کننده شراب است که بیش از 30٪ از واردات شراب چین را مدیریت می کند. حفر کردن. یک شرکت تابعه دولتی در توسعه منطقه آزاد تجاری شانگهای Waigaoqiao است.

از VeChain برای تأیید و ردیابی داده های شراب سازی از تولید کنندگان ، از طریق زنجیره تامین با استفاده از تراشه های NFC هوشمند در بطری های شراب ، برای پایان دادن به این بازار جعل استفاده می شود..

PriceWaterhouseCoopers (PwC)

صنعت: حسابرسی و مشاوره

درآمد: 37.7 میلیارد دلار

با مشارکت از: 15-05-2017

PriceWaterhouseCoopers یکی از چهار حسابرس برتر در جهان است. لیست مشتریان این شرکت شامل IBM ، Ford ، Dell ، Cisco و 3M و همچنین 400++ شرکت از Fortune 500 است..

PwC راه حل های Blockchain VeChain را برای مشتریان بزرگ خود پیاده سازی می کند ، به مشتریان خود امکان می دهد محصولات خود را تأیید و ردیابی کنند. همچنین به ما کمک می کند تا در مشارکت های Vechain برای احزاب متقابل آینده اعتبار ایجاد کنیم.

مرکز مشاوره تحقیقات ملی (NRCC)

صنعت: مشاوره

با مشارکت از: 15-05-2017

NRCC شرکتی است که مدیریت ، استاندارد و مشاوره فناوری اطلاعات را ارائه می دهد و دفتر مرکزی آن در چین قرار دارد. NRCC تخصصی کمک به توسعه شرکت های داخلی در دستیابی به جایگاه حرفه ای یا سازمان هایی است که به دنبال استانداردها و مصوبات بین المللی هستند.

NRCC بیش از 1000 مشتری شرکت طولانی مدت دارد که بسیاری از آنها در Fortune Global 1000 گنجانده شده است. NRCC از VeChain برای توسعه و اجرای فناوری ضد جعل و تقلب برای شرکت ملی دخانیات چین استفاده می کند..

گروپ رنو

صنعت: خودرو

درآمد: 67 میلیارد دلار

با همکاری: 25-07-2017

گروپ رنو یک تولید کننده اتومبیل چند ملیتی مستقر در فرانسه است که در سال 2016 به نهمین تولید کننده بزرگ خودرو در جهان تبدیل شد. Groupe Renault صاحب شرکت های تابعه بسیاری از جمله AvtoVAZ ، Dacia ، Alpine و Samsung Motors and Batilly است..

با همکاری مایکروسافت و ویسئو ، VeChain کتاب تعمیر و نگهداری ماشین دیجیتال تهیه کرد که ضد دستکاری است. این مالک یک وسیله نقلیه را قادر می سازد داده هایی را درباره اتومبیل که دارای اثبات دستکاری نیست ، مانند مسافت پیموده شده در زمانی که می خواهد آن را بفروشد ، به اشتراک بگذارد..

renault

منبع: VeChainInsider.com

BitOcean

صنعت: خدمات مالی

با همکاری: 27-12-2017

BitOcean سازنده ای برای دستگاه های خودپرداز است که به کاربران امکان خرید و فروش ارزهای رمزپایه را می دهد. BitOcean یکی از اولین مبادلات ارزهای رمزنگاری شده است که از سازمان خدمات مالی ژاپن (FSA) مجوز کامل دریافت کرده است.

همکاری این شرکت با VeChain به کاربران امکان خرید و فروش توکن های VET را با استفاده از دستگاه های خودپرداز فیزیکی نصب شده در ژاپن و چین می دهد.

BitOcean

منبع: medium.com

فانگوانگ

صنعت: خدمات مالی

دارایی ها: 3.3 میلیارد دلار

با همکاری: 18-01-2018

فانگوانگ وام های با پشتوانه وثیقه (وام های رهنی املاک) به شرکت های کوچک و متوسط ​​در چین ارائه می دهد. Fanghuwang از فناوری هایی مانند رایانش ابری و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ برای اطمینان از کیفیت و خدمات کارآمد کنترل ریسک استفاده می کند.

در این همکاری با VeChain ، Fanghuwang راه حل هایی برای بهبود روش جمع آوری ، ذخیره و به اشتراک گذاری داده ها ایجاد می کند. برای این منظور ، آنها یک Dapp دیگر به نام VeVid را توسعه داده اند که ابزار Digital ID و KYC را به شرکت های زنجیره بلوک VeChain ارائه می دهد..

DNV GL

صنعت: صدور گواهینامه

درآمد: 2.4 میلیارد دلار

با همکاری: 24-01-2018

DNV GL یک شرکت جهانی است که خدمات تأیید و مدیریت ریسک را تأیید می کند که یک سازمان معیارهای خاصی را برآورده می کند. DNV GL شرکت هایی را از طریق انرژی های دریایی ، تجدید پذیر ، نفت فراهم می کند & گاز ، غذا & نوشیدنی و صنایع بهداشتی با حسابرسی و خدمات مشاوره ای ، راه حل های نرم افزاری و گواهینامه ها. DNV GL همچنین بزرگترین گواهینامه شناورها و سازه های دریایی است.

در مارس 2018 ، آنها اولین VeChain’s Dapp My Story را اجرا کردند ، یک راه حل اطمینان دیجیتال که صنعت مواد غذایی و آشامیدنی را بر اساس ممیزی و جمع آوری داده ها هدف قرار می دهد..

DNVgl

منبع: dnvgl.com

منابع Yida China Limited

صنعت: املاک و مستغلات

با همکاری: 19-02-2018

یکی از بزرگترین توسعه دهندگان املاک و مستغلات چین, ییدا, در ساخت پارک های صنعتی و شهرهای هوشمند ، کنار مناطق مسکونی و مراکز خرید تخصص دارد.

Yida در سبد فناوری فعلی خود فناوری بلاکچین بستر های نرم افزاری را اجرا می کند.

NTT Docomo

صنعت: ارتباطات از راه دور

دارایی ها: 42 میلیارد دلار (2018)

با همکاری: 05-08-2018

NTT Docomo با داشتن بیش از 53 میلیون مشتری (بیش از نیمی از بازار تلفن همراه ژاپن) یکی از بزرگترین شرکتهای مخابراتی در ژاپن و چهارمین شرکت دولتی بزرگ در این کشور است..

این لیست خاص در لیست مشارکت های Vechain بخشی از برنامه Partner Open Docomo 5G است. این برنامه شاهد همکاری هر دو شرکت برای توسعه فناوری 5G است که از سال 2020 وارد بازار خواهد شد.

منابع انرژی ENN محدود

صنعت: انرژی پاک

دارایی ها: 10 میلیارد دلار

با همکاری: 01-11-2018

یکی از بزرگترین توزیع کنندگان انرژی پاک چین, ENN, در سال 1992 تأسیس شد و اکنون بیش از 400 شرکت و شعبه در حال فعالیت دارد. این شرکت خدمات خود را به بیش از 16 میلیون مشتری در 17 استان از 34 استان چین ارائه می دهد.

ENN در کنار Shanghai Gas Group و VeChain در تلاش است تا یک راه حل مدیریت LNG ایجاد کند که با استفاده از فناوری Blockchain و IoT روند تضمین کیفیت انواع مختلف گاز طبیعی را مدیریت کند..

جمهوری قبرس مشارکت در سطح ملی Vechain

با همکاری: 02-11-2018

سرمایه گذاری در قبرس, شریک اختصاصی دولت برای کار با سرمایه گذاری های خارجی ، در کنار هم کار خواهد کرد بنیاد VeChain و CREAM برای ایجاد یک نهاد مشترک در قبرس. این به توسعه و اجرای راه حل های بلاکچین کمک می کند.

دو طرف پیشنهاداتی را برای سرمایه گذاری قبرس ارائه خواهند کرد ، مانند اصلاحات سیاستی که استفاده از بلاکچین را به عنوان زیرساخت زیربنایی برای عملیات و خدمات مالی دولت قبرس تسهیل می کند..

سرمایه گذاری قبرس

منبع: twitter.com

Walmart China و VeChain در زمینه ردیابی قابلیت همکاری دارند

VeChain برای ایجاد بستر ردیابی بلاک چین Walmart China که در بالای Blockchain VeChainThor ساخته شده است ، با Walmart China همکاری کرده است. اعلامیه در مورد این سیستم عامل و همکاری بین Walmart China و VeChain در تاریخ 25 ژوئن انجام شد. 

این اطلاعیه مربوط به پلتفرم ردیابی قابلیت Blockchain Walmart China با معرفی 23 خط تولید اول ارائه شده است که در این سیستم عامل آزمایش و راه اندازی شده است. هدف دستیابی به 100 خط تولید تا پایان سال جاری است. این امر برای پذیرش VeChain و شبکه آن بسیار مثبت خواهد بود. 

در آینده ، انتظار می رود بسیاری از دسته بندی های مختلف محصول در بستر جدید ردیابی قابلیت بلاک چین Walmart گنجانده شود. برخی از محصولات موجود در این پروژه شامل گوشت تازه ، برنج ، قارچ ، روغن پخت و پز و غیره است. پیش بینی می شود سیستم جدید ردیابی 50٪ از کل فروش گوشت تازه بسته بندی شده ، 40٪ از کل فروش سبزیجات بسته بندی شده و 12.5٪ از کل فروش غذاهای دریایی را تا پایان سال 2020 نشان دهد.. 

انتظار می رود این یکی از محصولات بسیار قابل ردیابی در بازار در مقیاس بزرگ باشد که از فناوری بلاکچین استفاده می کند. از طریق این سیستم ، افراد می توانند در مورد هر محصول ، از جمله منبع غذا ، و کل روند تدارکات ، از جمله گزارش بازرسی و بسیاری از نقاط داده دیگر ، اطلاعات بیشتری کسب کنند.. 

کوین فنگ ، مدیر عامل VeChain ، در مورد همکاری با Walmart China اظهار داشت: 

“VeChain به عنوان یک پلتفرم بلاکچین سازمانی و بین المللی پیشرو در جهان ، با ارائه راه حل های استقرار بلاکچین ایمن و بالغ و ترویج کاربرد گسترده فناوری بلاکچین ، توانمند سازی شرکت ها در فرایند دیجیتالی سازی در مقیاس بزرگ است.”

در همان زمان ، وی توضیح داد که این مشارکت نه تنها برای فناوری بلاکچین به طور کلی بلکه برای VeChain و شبکه آن نیز بسیار مهم است. همچنین این کار تجربه شفاف و اطمینان بخشی به مصرف را فراهم می کند. اگرچه پروژه های زیادی در رابطه با سیستم عامل های ردیابی با استفاده از فناوری بلاکچین وجود داشته است ، این یکی از مهمترین آزمایشات تاکنون است.  

PwC نیز در این توافق نامه نقش داشته است. هدف آنها ایجاد اعتماد و حل مشکلات مهم ، دو مورد از اولویت های اصلی PwC است. به گفته التون یونگ ، رهبر استراتژی و نوآوری ، PwC سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ ، سیستم ردیابی بلاکچین Walmart نمونه ای عالی از فناوری بلاکچین است که در صنعت خرده فروشی اعمال می شود. 

این اجرای جدید همچنین به بهبود ایمنی مواد غذایی و مدیریت کیفیت کمک می کند. آنها همچنین تضمین قوی برای ایجاد اعتماد مشتری دارند زیرا به افراد اجازه می دهد تا نحوه دستیابی و مدیریت محصولات را بهتر بدانند تا زمانی که به خانه خریدار برسند. 

این یکی از اهداف اصلی Walmart است که به منظور بهبود ایمنی غذا و مدیریت کیفیت کار کرده است. همچنین انتظار می رود فناوری زنجیره بلوک VeChain ردیابی را بهبود بخشد و به شرکت اجازه دهد در مدیریت ردیابی پیشتاز باشد.. 

با استفاده از شبکه Blockchain VeChainThor ، آنها محصولات “با نگرانی بالا و پر خطر” را در اولویت قرار می دهند. PwC و VeChain از Walmart China پشتیبانی فنی می کنند تا بتواند به طور یکپارچه این سیستم های جدید ردیابی مبتنی بر بلاکچین را پیاده سازی کند. 

VeChain قبلاً با شرکت های دیگر در کشورهایی مانند سنگاپور یا لوکزامبورگ یا شهرهایی مانند پاریس ، هنگ کنگ و شانگهای کار کرده است. 

بیشتر بخوانید Beyond Vechain Partnerships

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه Vechain Thor ، مقاله رسمی پیش بینی قیمت VET را بررسی کنید و برای به روزرسانی های منظم دوباره بررسی کنید. شما می توانید پست اضافی ما را در مورد سه دلیل اینکه چرا VET می تواند به زودی بازگردد ، و همچنین یک تجزیه و تحلیل فنی در مورد جفت های تجارت VET را بخوانید.

علاقه مند به خرید VET هستید؟ با استفاده از راهنمای خرید VET در Binance می توانید نحوه انجام این کار را بیاموزید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me