banner
banner

هند پس از خرید BTC توسط تسلا ارزهای رمزنگاری شده را ممنوع می کند

اخبار هفته – بزرگترین داستانهای هفته ارز رمزنگاری شده

یک هفته استثنایی صعودی برای بیت کوین و صنعت ارزهای رمزپایه بود که تسلا 1.5 میلیارد دلار BTC به ترازنامه خود اضافه کرد. توییتر اکنون به دنبال پیروی از این طرح است زیرا قدیمی ترین بانک آمریكا قصد دارد حق نگهداری رمزنگاری را ارائه دهد و Mastercard قصد دارد از پرداخت ارزهای رمزپایه پشتیبانی كند. با این حال ، هند به دنبال اجرای ممنوعیت پنهانی همه موارد مربوط به ارزهای رمزپایه است.

در اینجا همه چیزهایی که باید درباره این داستان ها و موارد دیگر بدانید ، در این هفته از اخبار هفته OKEx Insight است.

هند در حال آماده سازی ممنوعیت پتو برای ارزهای رمزپایه است

دولت هند آماده است اجرا کردن ممنوعیت پنهانی ارزهای رمزپایه ، براساس گزارشی از BloombergQuint. این ممنوعیت پس از یک دوره انتقالی – بیش از نیم سال – که در آن سرمایه گذاران ارز رمزنگاری می توانند سهام خود را تصفیه کنند ، اعمال می شود.

غذاهای کلیدی

 • مقررات هند به عنوان یک ممنوعیت کلی ، نه تنها سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده بلکه معامله و تجارت آنها در مبادلات خارجی را غیرقانونی می کند.
 • در صورت اعمال این ممنوعیت ، مقررات هند ظاهراً سخت تر از مقررات چین است ، جایی که تجارت ارزهای رمزنگاری شده تا ارز رمزنگاری شده همچنان مجاز است.
 • هند نزدیک به 1.4 میلیارد نفر را در خود جای داده است ، افرادی که به طور موثر از اقتصاد رمزنگاری جهانی جدا می شوند.

بزرگترین متولی جهان برای ارائه حضانت ارز رمزنگاری شده

بر اساس گزارشی از وال استریت ژورنال ، بانک نیویورک ملون ، قدیمی ترین بانک آمریكا آماده است تا حق حضانت BTC و سایر ارزهای رمزپایه را آغاز كند. برنامه ها در نظر گرفتن ارزهای رمزپایه به عنوان دارایی ، مانند سایر موارد.

غذاهای کلیدی

 • مدیران BNY Mellon ادعا کرد که "دارایی های دیجیتال در حال تبدیل شدن به بخشی از جریان اصلی هستند." به همین ترتیب ، ارائه راه حل برای دارایی های دیجیتال به نفع مشتریان بانک است.
 • BNY Mellon بیش از 40 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت دارد. با ارائه حق حضانت ارز رمزنگاری شده ، بزرگترین متصدی جهان بیشتر به بیت کوین و سایر سکه ها و نشانه های مبتنی بر بلاکچین مشروعیت می بخشد.

مسترکارت برای پشتیبانی از ارزهای رمزپایه در سال 2021

Mastercard از سال 2021 حمایت از ارزهای رمزپایه را آغاز می کند. این اعلامیه از طریق یک پست وبلاگ ارسال می شود ، شرکت در آن شرکت می کند اظهار داشت که "دارایی های دیجیتال در حال تبدیل شدن به بخش مهمی از جهان پرداخت ها هستند."

غذاهای کلیدی

 • Mastercard به طور دقیق مشخص نکرده است که از کدام ارزهای رمزپایه پشتیبانی خواهد کرد ، اما دلیل آن این است که BTC ، Stablecoins و سایر سکه ها و توکن های اصلی غیرمتمرکز پشتیبانی می شوند.
 • دارایی های دیجیتال متصل به نهادهای متمرکزتر و پیشنهادات اولیه سکه ، به دلایل انطباق ، ممکن است پشتیبانی نداشته باشند.

قیمت سهام Mastercard پس از اعلام برنامه های خود برای پشتیبانی از ارزهای رمزپایه ، افزایش یافت. منبع: Microsoft Bing

توییتر در نظر دارد BTC را به ترازنامه اضافه کند

توییتر است با توجه به با توجه به مدیر مالی غول شبکه های اجتماعی ، ند سگال ، افزودن BTC به ترازنامه خود. این سود از امکان درخواست کارمندان و یا فروشندگان شرکت برای پرداخت در BTC ناشی می شود.

غذاهای کلیدی

 • مدیر عامل توییتر ، جک دورسی ، طرفدار دیرینه بیت کوین است. او اخیراً ساخته شده کمک مالی 1 میلیون دلاری به مرکز سکه ، یک اتاق فکر متمرکز بر سیاستگذاری مثبت در مورد ارزهای رمزپایه است و با رپ جی زی همکاری کردند تا دادن 500 BTC به یک موقوفه متمرکز بر توسعه بیت کوین در آفریقا و هند است.
 • با توجه به فعالیت دورسی در رابطه با بیت کوین ، تعجب آور نیست اگر توییتر واقعاً BTC را به ترازنامه خود اضافه کند.

قیمت سهام توییتر به دنبال بررسی شرکت برای قرار دادن BTC در ترازنامه خود ، افزایش یافت. منبع: Microsoft Bing

تسلا BTC را خریداری می کند ، قصد دارد آن را به عنوان پرداخت بپذیرد

بر اساس پرونده ای که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شد ، تسلا 1.5 میلیارد دلار از BTC خریداری کرد منتشر شده در روز دوشنبه. علاوه بر این ، شرکت وسایل نقلیه الکتریکی و انرژی پاک مستقر در کالیفرنیا قصد دارند ارز رمزنگاری شده اصلی را به عنوان پرداخت بپذیرند.

غذاهای کلیدی

 • خبر خرید تسلا باعث افزایش قیمت BTC شد و احتمالاً به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای قابل توجه در تاریخ ارز رمزنگاری شده پایین خواهد آمد.
 • به دنبال راه تسلا ، انتظار می رود که بسیاری از شرکت های بزرگ دیگر به طور جدی قرار دادن BTC در ترازنامه های خود را بررسی کنند.

قیمت سهام تسلا در این هفته کاهش یافته است. منبع: Microsoft Bing

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me