banner
banner

بهترین کیف پول توجه عمومی (BAT) | امن ترین کیف پول های BAT در سال 2019

آیا به دنبال بهترین کیف پول های Basic توجه توکن هستید تا بتوانید ارز رمزپایه Basic توجه توکن خود را نگه دارید؟ نشانه توجه اصلی (BAT) یک پروژه مبتنی بر بلاکچین است که هدف آن بهبود بنیادی کارایی صنعت تبلیغات دیجیتال است. در زنجیره بلوک Ethereum کار می کند و در بین ناشران ، تبلیغ کنندگان و کاربران قابل مبادله است.

توسعه دهندگان BAT بر این باورند که ناشران بخش عمده ای از درآمد خود را به دلیل چالش هایی که دائماً صنعت را از بین می برد ، از دست می دهند. به عنوان مثال ، فقط در دهه گذشته ، این صنعت تقریباً 66٪ از درآمد خود را که با نرخ تورم تنظیم شده ، از دست داد. با توجه به این نکته ، ناشران همچنان با کاهش درآمد مواجه هستند ، زیرا کاربران احساس می کنند به طور فزاینده ای مورد نقض قرار گرفته اند. در نتیجه ، توانایی تبلیغ دهندگان در ارزیابی اثربخشی خدمات کاهش می یابد.

نشانه توجه اساسی (BAT) راه حل این مشکلات است. این توکن تبادل تبلیغات دیجیتال غیر متمرکز ، شفاف و تبلیغاتی را ارائه می دهد که در Blockchain کار می کند. BAT با Brave همکاری می کند ، این یک مرورگر سریع ، منبع باز و متمرکز بر حریم خصوصی است که از تبلیغات و ردیاب های شخص ثالث جلوگیری می کند و یک سیستم دفترچه ایجاد می کند که توجه کاربر به پاداش ناشران را بر اساس سهم آنها اندازه گیری می کند. بیایید نگاهی بیندازیم که کدام کیف پول Basic Note Token با ارز رمزنگاری شده شما مناسب است.

Brave برای جبران توجه کاربران مرورگر ضمن محافظت از حریم خصوصی آنها ، از BAT استفاده می کند. هنگامی که مقداری BAT بدست آوردید ، برای ایمن نگه داشتن آنها به کیف پول نیاز دارید. این راهنما بهترین کیف پول Basic Note Token را ارائه می دهد که می توانید برای امنیت و حفاظت از سرمایه BAT خود در نظر بگیرید.

کیف پول شجاع توجه عمومی کیف پول

منبع: basicatentiontoken.com

کیف پول شجاع | کیف پول توجه اصلی

وب سایت کیف پول شجاع:https://brave.com/download

شجاع نوع کیف پول: افزونه وب / Chrome

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: آره

هزینه: رایگان

کیف پول شجاع که توسط جامعه شجاع توسعه یافته است ، بهترین و کیف پول وب رمزنگاری شده برای BAT است. برای شروع ، می توانید مرورگر Brave را بارگیری کرده و به عنوان برنامه افزودنی اضافه کنید. پس از بارگیری مرورگر Brave ، می توانید به سادگی رمزهای BAT را اضافه کنید. Brave با ناشران تأیید شده همکاری می کند تا به کاربران کمک کند درآمد بیشتری نسبت به درآمدزایی با اکوسیستم شکسته فناوری تبلیغات اینترنتی کسب کنند..

نکته مهم ، شما برای تأمین بودجه کیف پول BAT خود نیازی به ثبت نام ندارید. به عنوان یک مالک ، می توانید از طریق انتقال به آدرس کیف پول مربوطه ، بودجه را با بیت کوین ، Litecoin ، Ethereum یا BAT اضافه کنید. لازم به ذکر است که کیف پول شجاع به طور خودکار وجوه غیر BAT ارسال شده به کیف پول و موجودی موجود در BAT را تبدیل می کند. اگر می خواهید ارز فیات را به BAT تبدیل کنید ، می توانید از آن استفاده کنید حمایت کردن ویژگی یا سایر مبادلات. با این حال ، هنگامی که از مبادلات دیگر استفاده می کنید ، باید هزینه شبکه و هزینه مبادله ای را که ممکن است اعمال شود ، پرداخت کنید. لازم به ذکر است که کیف پول شجاع یک جهته است. به همین ترتیب ، نمی توانید بودجه BAT خود را از آن خارج کنید. هدف اصلی کیف پول پردازش پاداش ناشرانی است که به برنامه Brave Rewards پیوسته اند.

کیف پول توکن توجه اساسی Ledger Nano S Wallet

منبع: tokenclub.co

لجر نانو اس

Ledger Nano S Wallet سایت اینترنتی: https://shop.ledger.com/products/ledger-nano-s

لجر نانو اس کیف پول نوع: سخت افزار

راحتی در استفاده: استفاده از آن بسیار آسان است

بی خطر: بسیار ایمن است

هزینه: پرداخت شده

Ledger Nano S یک کیف پول سخت افزاری رمزنگاری شده است که از لحاظ امنیتی بهترین بازار در بازار است. اگر به دنبال یکی از بهترین کیف پول های Basic Note Toke برای محافظت از دارایی های ارز رمزنگاری شده خود هستید ، می توانید این کیف پول را به عنوان اولین و تنها کیف پول معتبر در بازار در نظر بگیرید. کیف پول Ledger Nano S با تراشه ای امن کار می کند که حداکثر امنیت را به شما می دهد.

ویژگی های زیر آن را به یکی از بهترین کیف پول های BAT تبدیل کرده است:

 • امنیت سطح بالا: برای شروع ، این کیف پول ارز رمزنگاری شده هرگز کلید خصوصی شما را نشان نمی دهد. کلید در یک تراشه امن محافظت شده با PIN باقی مانده است ، همان چیزی که در گذرنامه ها استفاده می شود. علاوه بر این ، کیف پول Nano S از گواهی کامل توسط برخوردار است ANSSI, آژانس فرانسه برای امنیت سایبری.
 • سادگی: علاوه بر این ، استفاده از دستگاه بسیار ساده است و فقط دو دکمه برای کار دارد. تمام اعمالی که انجام می دهید در صفحه نمایش تأیید می شوند. همچنین با لجر زنده برنامه ، که به شما امکان می دهد تمام معاملات ارز رمزنگاری شده خود را به راحتی مدیریت کنید.
 • پشتیبان گیری و بازیابی: نکته مهم ، وجوه شما ایمن باقی می ماند حتی اگر دستگاه را گم کنید. این با یک گزینه بازیابی امکان پذیر است که به عنوان پشتیبان برای دستگاه شما استفاده می شود ، که می توانید برای بازیابی حساب خود در هر سیستم عامل Ledger استفاده کنید.

کیف پول Trezor

منبع: toshitimes.com

Atletic BAT Wallet

کیف پول اتمی

یکی از راه حل های محبوب برای مدیریت توجه اساسی در بازار ، راه حل است کیف پول BAT اتمی. Atomic یک کیف پول چند ارزی غیر حضوری است که از BAT و دارایی های برتر دیگر مانند Bitcoin، Ethereum، Litecoin، Monero، Polkadot با بیش از 500 رمز پشتیبانی می کند. این برنامه برای همه سیستم عامل های اصلی ، iOS و Android در دسترس است و دارای طیف وسیعی از ویژگی ها است که در حال حاضر بیش از 500000 کاربر را به این برنامه جذب کرده است. 

همانطور که قبلاً ذکر شد ، شما می توانید نه تنها BAT ، بلکه تمام ارزهای رمزپایه برتر و 500+ رمز را نیز مدیریت کنید و اضافه کنید که می توانید آنها را در یک رابط امن و امن خریداری ، سهام کنید و مبادله کنید.

برای خرید رمزنگاری های مورد علاقه خود می توانید از کارت بانکی با 17 ارز فیات محلی قابل قبول در سراسر جهان استفاده کنید. اگر می خواهید از یک مبادله فوری استفاده کنید ، هر بار که این کار را انجام می دهید بیش از 60 جفت رمزنگاری به صورت ناشناس مبادله می کنید ، فقط عضویت در برنامه عضویت کیف پول اتمی را فراموش نکنید. همچنین ، کیف پول یکی از جذاب ترین ویژگی های سال 2020 را ارائه می دهد که غیرقابل تمرکز است. برای تهیه XTZ ، ADA ، ATOM و سایر PoS های محبوب که مستقیماً از اعتبار سنج ها دریافت کرده و از تمرکززدایی شبکه پشتیبانی می کنید می توانید با 5-23٪ API پاداش دریافت کنید..

بعلاوه ، Atomic هرگز داده های خصوصی یا وجوه شما را ذخیره نمی کند. کلیدهای خصوصی شما در دستگاه شما رمزگذاری شده اند و فقط شما می توانید بر رمزنگاری متعلق به خود کنترل کامل داشته باشید. همچنین ، می توانید ناشناس بمانید ، زیرا برای شروع استفاده از برنامه بدون ایجاد KYC ، تأیید ، ایجاد حساب لازم نیست. در صورت داشتن هرگونه سوال ، حتماً از تیم پشتیبانی برجسته ای که 24/7 برای شما در دسترس است ، س inquال کنید.

کیف پول ترزور | کیف پول توجه اصلی

کیف پول Trezor سایت اینترنتی: https://trezor.io/

ترزور کیف پول نوع: سخت افزار

راحتی در استفاده: بسیار کاربر پسند

بی خطر: آره

هزینه: پرداخت شده

Trezor نسخه نسبتاً ارزان تری از کیف پول سخت افزاری رمزنگاری است اما تقریباً همان ویژگی های Ledger Nano S. را دارد و به شما این امکان را می دهد که بر عبارت عبور و کلید خصوصی خود کاملاً کنترل داشته باشید ، که آن را بسیار ایمن و یکی از بهترین نشانه های توجه اساسی می کند کیف پول.

با عبارت عبور بذر که کیف پول را همراهی می کند ، می توانید وجه خود را بازیابی کنید حتی اگر دستگاه را گم کنید. استفاده از Trezor ساده ، خوش قیافه و دارای ویژگی هایی است که حتی مبتدیان نیز به راحتی می توانند آن را درک کنند.

توسعه دهندگان Trezor بر این باورند که اطلاعات ذخیره شده در اینترنت مستعد دستکاری های مختلف شخص ثالث است. به عنوان مثال ، کسی به راحتی می تواند آن را کپی و سرقت کند. علاوه بر این ، صرافی های رمزنگاری آنلاین یک سری هک را تجربه کرده اند ، که آنها را کاملا غیر قابل اعتماد می کند.

شما می توانید با غیرفعال کردن کیف پول Trezor Wallet از این مشکلات جلوگیری کنید ، زیرا این امر برای ایجاد آزادی دیجیتال در کاربران با تأمین دارایی های آنها به روشی کاملاً ساده اختراع شده است. ویژگی های برتر عبارتند از:

ویژگی های برتر Trezor:

 • امنیت شفاف: محققان امنیتی ، همانطور که توسط سابقه موفقیت کیف پول تأیید شده است ، کیف پول Trezor را ممیزی می کنند.
 • پشتیبانی 5 ستاره مشتری: کارشناسان آماده هستند تا همیشه به شما کمک کنند.
 • رابط کاربری بصری و راحت: کیف پول برای اطمینان و آرامش کاربر طراحی شده است.

MyEtherWallet کیف پول توجه ویژه

منبع: chrome.google.com (برنامه)

MyEtherWallet (MEW)

MyEtherWallet سایت اینترنتی:https://www.myetherwallet.com/

MyEtherWallet نوع: سخت افزار

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: آره

هزینه: رایگان

Myetherwallet برای ذخیره سازی نشانه های ERC20 ایده آل است. کیف پول رمزنگاری مبتنی بر وب ، داده ها را در مرورگر دستگاه شما نگه می دارد ، در جایی که امن است. علاوه بر این ، MEW با کیف پول های سخت افزاری دیگری مانند Trezor و Ledger Nano S کار می کند ، این کار برای کاربرانی که می خواهند منطقه عملیاتی بیشتری داشته باشند آسان می شود.

این کیف پول سخت افزاری رمزنگاری بلاکچین Ethereum را در دسترس شما قرار می دهد. توسط تیمی از علاقه مندان به ارزهای رمزپایه طراحی شده است ، ایمن ترین و بصری ترین روش را برای مدیریت و ذخیره سکه های ETH و نشانه های ERC20 به ارمغان می آورد. برای هر نگرانی که ممکن است شما به عنوان یک کاربر داشته باشید ، تیم همیشه برای کمک به آنها است.

ویژگی های برتر MEW:

 • پشتیبانی از کیف پول سخت افزاری: MEW از همه کیف پول های سخت افزاری اصلی مانند Ledger Nano S ، Trezor و سایر موارد پشتیبانی می کند.
 • مبادله: با همکاری Bity ، Kyber Network ، Changelly و Simplex ، MEW به شما امکان می دهد بین ارزهای fiat و رمز ارزها ، ETH و BTC ، ETH و ERC20 مبادله کنید..
 • MEW متصل شوید: این برنامه همراه امنیت کیف پول سخت افزاری را به تلفن هوشمند Android یا iOS شما ایجاد می کند.

کیف پول Metamask Wallet Basic توجه

منبع: techllog.com

کیف پول Metamask

کیف پول Metamask سایت اینترنتی: https://metamask.io/

کیف پول Metamask نوع: پسوند وب / مرورگر

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: آره

هزینه: رایگان

مانند کیف پول شجاع ، Metamask یکی دیگر از برنامه های افزودنی مرورگری است که می توانید برای ذخیره سرمایه BAT خود در نظر بگیرید. این برنامه عمدتا از نشانه های ERC20 پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد برنامه های غیرمتمرکز را مستقیماً در مرورگر خود اجرا کنید. علاوه بر این ، لازم نیست که یک گره کامل از بلاکچین Ethereum را اجرا کنید.

Metamask برای همه مرورگرها از جمله Google Chrome ، Opera و Mozilla در دسترس است. به زبان ساده ، پسوند پلی است که به شما امکان می دهد وب توزیع شده فردا را امروز در مرورگر خود مشاهده کنید.

ویژگی های اصلی Metamask:

 • متن باز: کیف پول وب بصورت آنلاین در دسترس است و دسترسی به آن رایگان است. این ویژگی همچنین توسعه دهندگان را قادر می سازد تا نرم افزار را مرور کرده و متناسب با آن به روز کنند.
 • تنظیمات HD: Metamask دارای تنظیمات تعیین کننده سلسله مراتبی است ، که به شما امکان می دهد از حساب خود پشتیبان تهیه کنید. با استفاده از این ویژگی ، شما یک عبارت seed دارید که می توانید برای ارسال مجدد اطلاعات حساب از دست رفته استفاده کنید.
 • ساخته شده در سکه خرید: Metamask به شما یک لینک مستقیم با دو صرافی می دهد که می توانید ارزهای رمزپایه را خریداری کنید. می توانید برای خرید Ether یا ShapeShift برای خرید نشانه های Ether و ERC20 از Coinbase استفاده کنید..

از دیگر ویژگی های برجسته Metamask می توان به خدمات سطح بالای مشتری ، رابط کاربری ساده ، ذخیره سازی کلید محلی و جامعه پر جنب و جوش اشاره کرد..

اعتماد به کیف پول

منبع: usethebitcoin.com

اعتماد به کیف پول | کیف پول توجه اصلی

اعتماد به کیف پول سایت اینترنتی: https://trustwallet.com

اعتماد کنید کیف پول نوع: سیار

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: آره

هزینه: رایگان

تراست کیف پول پیشرو Ethereum است که از ETH ، نشانه های جدید ERC223 و بیش از 30000 نشانه ERC20 ، از جمله BAT پشتیبانی می کند. بعد از بدست آوردن Binance ، محبوبیت بیشتری پیدا کرد.

با اعتماد کیف پول ، کلیدهای خصوصی شما به صورت محلی ذخیره می شوند ، به این معنی که شما تنها حافظ وجوه BAT خود هستید. شما همچنین فرصت تعامل با بلاکچین Ethereum و اجرای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را دارید..

ویژگی های برتر کیف پول اعتماد:

 • ساده و شهودی: شما یک آدرس کیف پول رمزنگاری متحرک دارید که می توانید از آن برای مدیریت Ethereum و همه رمزها استفاده کنید. با همان آدرس ، می توانید در ICO یا airdrops شرکت کنید. همچنین می توانید Ethereum را ارسال و دریافت کنید.
 • امن و امان: کیف پول اعتماد اطمینان می دهد که معاملات شما همیشه ناشناس باقی می مانند. ناشناس بودن شما با رعایت اصول زیر در درجه اول قرار دارد:

· یک محیط بدون سرور که به طور کامل هر برنامه نصب شده را بومی سازی می کند

· زیرساخت مشتری محور که تضمین می کند تمام کلیدهای شما به صورت محلی بر روی دستگاه شما باقی می مانند

· امنیت استاندارد بانکی که دارایی های دیجیتالی شما را از تهدیدات احتمالی محافظت می کند

· یک سیستم احراز هویت در سطح برنامه که دسترسی غیر مجاز را از طریق یک دستگاه قفل شده ممنوع می کند

افکار نهایی

سیستم عامل توجه اصلی (BAT) در حال حاضر در حال اجرا است و اولین مرحله ای که شامل مرورگر Brave است در حال حاضر کامل است. Brave یک سیستم دفتری به همراه دارد که توجه کاربر را اندازه گیری می کند و ناشران را به طور دقیق پاداش می دهد. برای دستیابی م effectivelyثر به این هدف ، نیاز به کیف پول های ستاره ای توجه اساسی وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که وجوه امن و ایمن باقی می مانند و شما می توانید از این راهنما یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیاز شما را برآورده کند..

می توانید نشانه های BAT را در این قسمت خریداری کنید بینانس (مبادله پیشنهادی برای معامله گران UTB).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me