banner
banner

OKEx Earn GNI UNI & YFI دریافت می کند ، در حالی که استخراج MixTrust به Jumpstart می آید

به روز رسانی هفتگی OKEx یک نمای کلی از تبلیغات ، مسابقات ، لیست ها و بحث های برگزار شده در هر هفته است.

این هفته در OKEx ، ابتکار مشهور OKEx Jumpstart Mining با دو پروتکل امیدوار کننده دیگر DeFi ادامه یافت: MixTrust و Flamingo. در همین حال ، OKEx Earn برای کسب درآمد منفعل با بازده بالا و انعطاف پذیری بیشتر Uniswap و yearn.finance را برای کاربران اضافه کرد.

اکوسیستم DeFi ما نیز در هفته جاری از سه نشانه جدید از جمله AVAX ، ANW و INX در کنار تعویض های همیشگی حاشیه USDT برای AVAX استقبال کرد..

علاوه بر این ، ما چندین تبلیغات را برای شما برگزار می کنیم تا جوایز اضافی را در OKB در OKEx Earn و همچنین توکن های DIA ، نشانه های SRM و موارد دیگر کسب کنید..

سرانجام ، ما از شما دعوت می کنیم تا برای اولین بار در میزگرد OKExDeFi میزگرد خود شرکت کنید ، که در آن مدیر عامل شرکت ما ، جی هائو ، با هارت لامبور ، بنیانگذار دسترسی جهانی به بازار (UMA) صحبت می کند. کانال YouTube ما.

پروژه های جدید Jumpstart Mining

ما از دو پروژه امیدوار کننده DeFi دیگر در OKEx Jumpstart استقبال کردیم: MixTrust و فلامینگو.

MixTrust (MTX)

MixTrust یک پروتکل صدور دارایی مصنوعی غیرمتمرکز مبتنی بر Ethereum است و یک پلت فرم تجارت غیر متمرکز زنجیره ای ، سنتز دارایی بدون درز ، معاملات غیر متمرکز زنجیره ای و وام های رهنی میان زنجیره ای را فراهم می کند..

دارندگان OKB اکنون می توانند OKB خود را برای استخراج توکن های MTX سهام کنند و از سهام بدون هزینه و بدون دوره قفل یا حداقل سهام بهره مند شوند. درباره پروژه MTX بیشتر بیاموزید و هم اکنون شروع به جمع آوری کنید.

فلامینگو (FLM)

Flamingo یک پروتکل مالی غیر متمرکز با قابلیت همکاری و کاملاً پشته است که بر روی بلاکچین Neo ساخته شده است. FLM رمز حاکمیت فلامینگو است و براساس مشارکت به طور کامل در جامعه توزیع می شود.

استخراج FLM از ساعت 1:00 بعد از ظهر UTC در تاریخ 25 سپتامبر آغاز شد. دارندگان می توانند در عوض OKB را استخراج کنند تا نشانه های FLM را استخراج کنند. درباره پروژه FLM بیشتر بیاموزید و هم اکنون شروع به جمع آوری کنید.

UNI & YFI: افزودنیهای جدید به OKEx Earn

OKEx Earn یکپارچه سازی با yearn.finance (YFI) و Uniswap (UNI) را به پایان رساند و به کاربران امکان می دهد برای کسب درآمد منفعل با بازده بالا ، نشانه هایی را در اختیار بگیرند. کاربران می توانند رمزهای USDT ، DAI و USDC را در پروتکل YFI روی زنجیره سهام مشارکت کنند یا با UNI مشترک شوند ، با جفت های موجود از جمله ETH – USDT ، ETH – USDC ، ETH – DAI و ETH – WBTC از طریق OKEX Earn.

تبلیغات

در OKEx دو برابر درآمد کسب کنید

در طول دوره تبلیغات ، به سادگی بر روی کلیک کنید "ثبت نام" دکمه این صفحه را بزنید و در هر محصول در OKEx Earn مشترک شوید تا 500000 OKB پاداش پاداش را تقسیم کنید در حالی که از یک محصول کشاورزی عالی برخوردار هستید. جوایز به صورت اولین و اولین سرویس توزیع می شود.

OKEx Crypto Monsoon Season – هفته 1

در طول فصل پخش موسوی رمزنگاری OKEx ، کاربران OKEx در هند می توانند یک جایزه به ارزش 50،000 دلار سرم (SRM) را طی چهار هفته به اشتراک بگذارند. برای ورود ، شما باید تجارت P2P را انجام دهید و می توانید با توجه به حجم معاملات خود ، نشانه های SRM را از جایزه جایزه به اشتراک بگذارید. ثبت نام در این صفحه و با قوانین تبلیغات بیشتر آشنا شوید.

OKExDefiScoop مسابقه راه اندازی شماره 1

سری جدید #OKExDeFiScoop ما در YouTube مقصد اصلی همه موارد #DeFi است. اولین قسمت با شریک زندگی ما ، سلو آغاز شد. ما در حال حاضر دادن 10 USDT به 10 برنده.

برای ورود ، فیلم را تماشا کنید, به سوالات اینجا پاسخ دهید و برای پیروزی از قوانین پیروی کنید!

OKB را نگه دارید & تجارت DIA

اکنون کاربران جدید می توانند حداقل 10 OKB داشته باشند و حداقل 50 DIA را انجام دهند تا معاملات محلی را انجام دهند تا فرصتی برای اشتراک 20000 جایزه DIA کسب کنند. برای برنده شدن جوایز ، قبل از ساعت 3:59 بعد از ظهر UTC در تاریخ 30 سپتامبر ثبت نام کنید و درباره قوانین و جزئیات بیشتر بدانید.

OKEx TGIF: خدا را شکر پرواز می کند!

به توکن رأی دهید که فکر می کنید آخر این هفته ، بین 26 و 27 سپتامبر ، بیشترین افزایش را داشته باشد و یک جایزه حداکثر 100 دلاری را به اشتراک بگذارید. به ما در این رویداد بپیوندید.

لیست های جدید این هفته

OKEx این هفته سه نشانه جدید DeFi شامل AVAX ، ANW و INX به همراه تعویض های همیشگی حاشیه USDT برای AVAX ذکر کرده است..

بهمن (AVAX)

ما معاملات نقطه ای AVAX را در کنار معاملات حاشیه AVAX ، پس انداز و مبادله های همیشگی حاشیه USDT در OKEx ذکر کرده ایم. اکنون می توانید تجارت AVAX را با حداکثر اهرم 75 برابر آغاز کنید.

Anchor Neural World (ANW)

Anchor Neural World در حال ساخت یک اکوسیستم از خدمات غیرمتمرکز است که اساساً حول محور اجرای خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشین است. شما می توانید جزئیات لیست را مشاهده کرده و تجارت ANW / USDT را از ساعت 10:00 صبح UTC در تاریخ 25 سپتامبر آغاز کنید.

پروتکل بینش (INX)

پروتکل بینش برای فعال کردن یک اکوسیستم پاداش کاربر محور اطلاعات ، نشانه های INX صادر می کند. اولین هدف از صدور رمز ، رمزگذاری مقدار داده شرکت کنندگان در سرویس و ساخت یک اکوسیستم پروتکل بینش در اطراف توکن است. هدف دوم دسترسی بیشتر به سرویس پروتکل بینش برای کاربران ، تبلیغ کنندگان و سهامداران است. جزئیات لیست را مشاهده کرده و تجارت خود را شروع کنید.

OKEx در رویدادها

رویداد آینده: سری OKExDeFi AMA – dHedge

در تاریخ 25 سپتامبر ، ما با Henrik Andersson ، بنیانگذار dHedge (DHT) ، در مورد کانال رسمی تلگرام. ساعت 1:00 بعد از ظهر UTC برای بحث زنده در مورد تجارت تقلیدی غیرحرفه ای برای مواد مصنوعی به ما بپیوندید.

سری میزگرد OKExDeFi با دسترسی جهانی به بازار (UMA)

در این میزگرد ، ما از هارت لامبور ، بنیانگذار UMA ، دعوت کردیم تا بینش خود را در مورد قدرت قراردادهای غیرمتمرکز مالی به اشتراک بگذارد. مشترک شدن در کانال یوتیوب برای برتر در 25 سپتامبر.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me