banner
banner

DCEP ممکن است بصورت آنلاین در سوژو هزینه شود ، بانک چین مالیات را از طریق بلاکچین تأیید می کند

مروری هفتگی در مورد اخبار بلاکچین و ارزهای رمزپایه از چین و هنگ کنگ

ارز الکترونیکی دیجیتال ، پرداخت الکترونیکی ، ارز رسمی دیجیتال چین ، در میان جامعه رمزنگاری در چین و هنگ کنگ قرار دارد. به دنبال اولین توزیع بسته قرمز DCEP در شنژن ، دولت سوژو بسته های قرمز DCEP به ارزش 20 میلیون RMB در آستانه جشنواره خرید دوازدهم 12 این آخر هفته منتشر خواهد کرد. 

در همین حال ، سازمان پول هنگ کنگ برای آزمایش DCEP در پرداخت های مرزی با بانک خلق چین همکاری کرد. در همان زمان ، بانک چین – با PBoC اشتباه گرفته نشود – اولین تأیید مالیات مبتنی بر بلاکچین را در تبت انجام داد.

در این هفته همه چیزهایی را که ممکن است در مورد این داستان ها و موارد دیگر از دست داده باشید ، در این هفته از Watch Market China Watch OKEx Insights آورده شده است..

بسته های قرمز DCEP ممکن است به صورت آنلاین در سوژو هزینه شوند

دولت سوژو برای بزرگداشت جشنواره خرید Double 12 در 12 دسامبر اعلام کرد که بسته های قرمز DCEP به ارزش 20 میلیون RMB به شهروندان آن تعلق می گیرد. در این اطلاعیه آمده است که 100000 بسته قرمز DCEP به ارزش هر کدام 200 RMB از طریق قرعه کشی توزیع می شود. نتیجه قرعه کشی در تاریخ 11 دسامبر اعلام خواهد شد. 

گیرندگان بسته های قرمز ممکن است DCEP خود را از 11 دسامبر تا 27 دسامبر با شرکای تجاری در سوژو و فروشگاه های خرده فروشی آنلاین مانند JD.com صرف کنند..

غذاهای کلیدی

  • بسته های قرمز DCEP در سوژو را می توان در فروشگاه های خرده فروشی آنلاین مانند JD.com هزینه کرد – چیزی که در بسته های قرمز قرمز قبلی DCEP در شنژن امکان پذیر نبود..
  • JD.com در کشف ادغام DCEP در تجارت خود فعال بوده است. غول تجارت الکترونیکی دارد پارنبا PBoC قرمز همکاری کنید تا یک برنامه تلفن همراه و بستر بلاکچین برای DCEP را توسعه دهد.

سازمان پول پولی هنگ کنگ با PBoC برای آزمایش DCEP همکاری می کند

ادی یو ، مدیر عامل سازمان پول هنگ کنگ ، در یک گفت بیانیه که برای آزمایش DCEP برای پرداخت های مرزی با PBoC همکاری می کند.

به گفته یو ، DCEP گزینه دیگری را برای ساکنان هنگ کنگ و چین برای انجام معاملات مرزی ارائه می دهد. هر دو موسسه در حال آماده سازی برای آزمایش آزمایشی فنی DCEP هستند ، اگرچه هنوز زمان بندی برای راه اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی وجود ندارد.

غذاهای کلیدی

  • کریستوفر هوی ، وزیر خزانه داری هنگ کنگ ، اشاره به همکاری DCEP بین HKMA و PBoC در ماه اکتبر داشت. او در الف گفت شورای قانونگذاری س&یک جلسه در 21 اکتبر که وی معتقد است DCEP می تواند ارتباط متقابل چین و هنگ کنگ را در پرداخت های مرزی ارتقا دهد.
  • دادگاه DCEP در پرداخت های مرزی ، تمرکز استراتژیک سازمان پول هنگ کنگ در ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را تکرار کرد. در اوایل سال 2020 ، HKMA با بانک تایلند همکاری کرد "پروژه Inthanon-Lionrock," یک ابتکار تحقیقاتی برای افزایش بهره وری پرداخت مرزی با استفاده از فناوری دفتر توزیع شده.

بانک چین اولین راستی آزمایی مالیات بلاکچین را تکمیل کرد

طبق رسانه های چینی شین هوا ، شعبه تبت بانک چین اخیراً تکمیل شده اولین تأیید مالیاتی مبتنی بر بلاکچین در معاملات مرزی. 

در این سال ، دولت امور خارجه ارز است خلبانی یک بستر مالی مبتنی بر بلاکچین که از شعبه تبت خود بهره می برد. دادگاه بلاکچین تا به امروز هفت بانک از تبت را تحت کنترل خود دارد.

بانک چین با موفقیت هزینه های مربوط به مالیات را در ثبت علامت تجاری برای یک شرکت پذیرایی در تبت تأیید کرده است.

غذای اصلی

  • با کمک پلت فرم مالی مبتنی بر بلاک چین SAFE ، روند تأیید مالیات در ثبت علائم تجاری از سه روز به سه دقیقه کاهش می یابد. روند تأیید بدون کاغذ است و هزینه های تسویه حساب را بسیار کاهش می دهد.

قیمت های مصرف کننده چین برای اولین بار در 11 سال گذشته کاهش می یابد

این هفته بازارهای سهام در چین و هنگ کنگ اندکی افت کردند. از زمان پرس ، Shanghai SE Composite و CSI 300 در حال حاضر با قیمت 3،373 و 4،965 معامله می شوند – با از دست دادن هفتگی 1.82٪ و 2.02٪. در هنگ کنگ ، شاخص Hang Seng این هفته 0.2٪ افت کرد و در حال حاضر به 26515 رسیده است.

این هفته بازارهای سهام در چین و هنگ کنگ با کاهش ناچیزی روبرو شدند. منبع: تجارت اقتصادی ، Investing.com

در این هفته ، افت شاخص قیمت مصرف کننده در چین توجه فعالان بازار سهام را به خود جلب کرد. در ماه نوامبر ، آن را کاهش یافته است 0.5 on به صورت سالانه – اولین کاهش از اکتبر 2019.

غذاهای کلیدی

  • کاهش CPI در چین ناشی از کاهش هزینه های غذا ، حمل و نقل ، آب و برق ، خدمات بهداشتی و آموزشی است. به طور خاص ، هزینه حمل و نقل 3.9٪ کاهش یافت ، و قیمت گوشت خوک به دلیل شیوع خوک آفریقایی سقوط کرد.
  • CPI شاخص کلیدی در ارزیابی تورم مصرف کننده در چین است. غذا و اقامتگاه مهمترین م componentsلفه های CPI چین هستند – به ترتیب 31.8٪ و 17.2٪ را تشکیل می دهند.

تغییر سالانه٪ شاخص بهای مصرف کننده ماهانه در چین. منبع: تجارت اقتصادی ، OKEx Insights

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me