banner
banner

Bitmain اختلافات حقوقی را حل و فصل کرد ، ماینر جدید Ethereum ASIC راه اندازی شد

مروری هفتگی در مورد اخبار بلاکچین و ارزهای رمزپایه از چین و هنگ کنگ

تصویر دیده بان بازار چین

استخراج ارز رمزنگاری شده این هفته در چین و هنگ کنگ در مرکز توجه قرار گرفته است. اختلافات طولانی مدت حقوقی بین بنیانگذاران Bitmain Jihan Wu و Micree Zhan به توافق رسیده است که شامل خرید 600 میلیون دلار سهام دارایی Wu در Bitmain است.

در اخبار دیگر مربوط به استخراج ، کریس ژو از INBTC سه پیش بینی خود را در مورد صنعت استخراج رمزنگاری برای پنج سال آینده به اشتراک گذاشت. در همین حال ، این هفته که شرکت Linzhi Inc شروع به ارائه آخرین مدل استخراج خود ، ققنوس کرد ، رقابت استخراج Ethereum داغ شده است..

در این هفته همه چیزهایی را که ممکن است در مورد این داستان ها و موارد دیگر از دست داده باشید ، در این هفته از Watch Market China Watch OKEx Insights آورده شده است..

نبرد حقوقی Bitmain به 600 میلیون دلار رسید

بوده است گزارش شده که جیان وو و میری ژان ، بنیانگذاران Bitmain پس از اختلافات طولانی مدت قانونی در مورد کنترل شرکت معدنکاری برجسته ارز رمزنگاری شده ، به 600 میلیون دلار توافق رسیده اند. به عنوان بخشی از حل و فصل ، وو از مدیریت Bitmain کنار می رود. او استخر استخراج BTC.com و مراکز استخراج Bitmain در خارج از کشور را بر عهده خواهد گرفت. از طرف دیگر ، ژان استخر استخراج Antpool و مزارع استخراج Bitmain در چین را در اختیار خواهد گرفت.

این تغییر ساختاری نیاز به خرید 600 میلیون دلاری سهام وو در Bitmain دارد که ژان برای تکمیل آن سهام خود را به طور موقت رهن می کند. طبق گفته سکویا سرمایه ، واسطه در این اختلاف ، انتظار می رود که شرایط فعلی توافق نامه در جلسه سهامداران آینده Bitmain در 28 دسامبر تصویب شود. به عنوان بخشی از توافق ، Zhan قصد دارد یک پیشنهاد عمومی اولیه برای Bitmain در ایالات متحده قبل از پایان سال 2022.

غذاهای کلیدی

  • برای تأمین مالی تسویه حساب ممکن است Bitmain نیاز به ارائه مدل های جدید استخراج داشته باشد.
  • یک IPO موفق ، نگرانی های مربوط به نقدینگی سرمایه گذاران Bitmain را کاهش می دهد.

بنیانگذار INBTC سه روند استخراج رمزنگاری را بیان می کند

کریس زو ، بنیانگذار استخر استخراج معادن INBTC مستقر در چین, مشترک پیش بینی های او برای صنعت معدن در پنج سال آینده. وی سه روند اصلی را بیان کرد:

  1. صنعت استخراج رمزنگاری تحت سلطه نهادها خواهد بود ، به این معنی که معدن کاران خرده فروشی احتمال بقا کمتری دارند.
  2. صنعت استخراج رمزنگاری تنظیم خواهد شد – از نظر مالیات ، حسابرسی و احراز هویت.
  3. تأمین کنندگان انرژی در بخش عرضه و تقاضای استخراج رمزنگاری مسلط خواهند شد ، در حالی که چین همچنان باقی خواهد ماند "بهینه" محلی برای استخراج معادن رمزنگاری برای ادامه کار خود.

غذای اصلی

  • حدود 70٪ از شرکتهای استخراج رمزنگاری در چین هستند تنظیم شده. مزارع استخراج معادن در چین باید از مقررات کمیسیون توسعه ملی و اصلاحات پیروی کنند.

Linzhi Inc استخراج جدید Ethereum ASIC را آغاز کرد

Linzhi Inc. ، یک شرکت استخراج رمزنگاری مستقر در چین ، دارای آغاز شده راه اندازی یک استخراج کننده جدید Ethereum ASIC ، لقب ققنوس. با توجه به الف نسخه ی نمایشی منتشر شده توسط استخر F2 ، ققنوس از نظر قدرت پردازش و بهره وری انرژی از معدنچی A10 Pro ETH رقیب Innosilicon پیشی گرفت.

غذای اصلی

  • در حالی که Ethereum در حال گذار از اثبات کار به اثبات سهام است ، ققنوس به یک اندازه حافظه یا اجزای بازار پس از فروش نیاز دارد. در غیر این صورت ، ماشین استخراج بعد از فاز 1.5 Ethereum 2.0 منسوخ می شود.

بانک جهانی به چین هشدار می دهد که نباید محرک ها را به سرعت پس بگیرد

یک هفته راکد برای بازارهای سهام در هنگ کنگ و چین بوده است. از زمان پرس ، Shanghai SE Composite و CSI 300 در حال حاضر با قیمت 3،385 و 5،014 معامله می شوند – به ترتیب با سود هفتگی 0.54٪ و 1.21٪. در هنگ کنگ ، شاخص Hang Seng این هفته 0.84 درصد افت کرد و در حال حاضر به 26238 رسیده است.

یک هفته راکد برای شاخص های اصلی سهام در چین و هنگ کنگ بوده است. منبع: تجارت اقتصادی ، Investing.com

در آخرین به روزرسانی اقتصادی در مورد چین ، بانک جهانی گفت که چین باید یک سیاست پولی سازگار را حفظ کند و از هرگونه سیاست اجتناب کند "انقباض قابل توجه" در سیاست های مالی در سال 2021 تا بهبود اقتصادی خود را در مسیر درست نگه دارد.

غذاهای کلیدی

  • بزرگترین خطر برای بهبود اقتصادی چین ، احیای ویروس کرونا در سال آینده است.
  • افزایش سرمایه گذاری از بخشهای خصوصی و افزایش هزینه های خانوار ممکن است عامل اصلی رشد اقتصادی چین در سال آینده باشد.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me